Dziwne opowieści

Temat: Komisja Lekarska PZU Życie - odwołanie?
Januszu - "mea culpa mea culpa mea maxima culpa" nie chciałem wprowadzić w błąd.
Mozarellka - faktycznie jutro jeszcze idę na dodatkowe prześwietlenie odnośnie zwyrodnienia stawu celem ustalenia czy postępuje.

W dniu dzisiejszym uzyskałem decyzję o przyznaniu mi łącznie 11% (tak jak się spodziewałem). Jeszcze muszę udać się do PZU po odpis orzeczenia i protokołu z komisji lekarskiej aby mieć podparcie w uzasadnieniu do odwołania. W związku z tym moje pytanie i prośba. Jaki jest czas na odwołanie i czy może ktoś dysponuje "małym" wzorem takiego odwołania. Dzięki za zainteresowanie.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=18719Temat: PZU za mały procent - jak napisać odwołanie

  Polecam zapoznanie się z tabelą uszczerbków PZU.
http://www.pzu.pl/pub/files/PZU_ZYCI...szczerbkow.pdf

Co do odwołania nie znajdziesz wzoru, bo takiego nie ma. Po prostu opisz dlaczego nie zgadzasz się z decyzją komisji lekarskiej, poniesione koszty itd.
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=113224


Temat: Polisa posagowa. Wpłata jedorazowa.
Polisa posagowa. Wpłata jedorazowa.
  Witam posiadam polise posagowa z 1990r. na która zostało wpłącone jednorazowo 300.000 zł. Suma ubezpieczenia wysoni 738.000 zł.
PZU zaproponowało mi 1200 zł :/. Chciałbym sie od tej decyzji odwołać. Tylko nie wiem ile mam napisać że mi sie należy. Przeglądałem to forum na rożne sposoby i nie moge znaleść odpowiedzi. Znalazłem jakis wzór odwołanie ale nie wiem czy to ak ma dokładnie wygladać.
Może iść z tym od razu do prawnika?
Czy najpierw się 2 razy odwołać?
Ile może prawniki ode mnie wziaść za taka usługę?
Źródło: forumprawne.org/showthread.php?t=137943
Szablon by Sliffka (© Dziwne opowieści)